Türk ABGCoin, Elon Musk’ın Dogecoin’ine karşı

0

Kripto para dünyasında tamamen yerli ve milli borsa olan ABGCoin dünyada yaşanan siyasi ve ekonomik olumsuz koşullara rağmen yükselişini sürdürüyor. Son 10 günde yüzde 350’ye varan bir yükseliş yakalayan ABGCoin yatırımcısına daha fazla kazandırmayı hedefliyor.

Son aylarda çok dengesiz bir seyir izleyen ve Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş riski ile birlikte daha da düşüşe geçen kripto paralar yatırımcılarını büyük bir zarara uğrattı. Tesla CEO’su Elon Musk, en büyük iki meme coin olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) bile çok ciddi bir düşüş yaşadığı son günlerde Ab Grup Holding’in çıkarttığı ABGCoin günlük ortalama % 50 civarında yükselişini sürdürdü.

ABGCoin’in son 10 günde % 350 oranına yatırımcısına kazandırdığını vurgulayan AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak “Yakaladığımız bu başarı ile ülkem ve milletim adına mutluyum ve gururluyum. Biz bu yola çıkarken bu topraklar için en iyisi en hayırlısı olsun, milletimizin gurur duyacağı bir milli kripto parası olsun amacıyla çıktık. Şükür ki biz, bize güvenen aziz milletimizin boynunu bükmeden, bizlere verdikleri emanetlerini onlara daha fazla kazandırarak koruduk, korumaya da devam ediyoruz” diye konuştu.

Kripto piyasasında yaşanan düşüşe rağmen ABGCoin’in yükselişini sürdürdüğünü kaydeden Bayrak, “Bugün uluslararası alanda son derece popüler olan, 7’den 70’e herkesin bildiği Kripto paralar çok ciddi değer kaybederken bizim paramız değerine değer katıyor. Şunu açıkça söylemek istiyorum. ABGCoin için bu bir başlangıç. Çok yakında ABGCoin tüm dünyada kripto yatırımcılar için güvenli bir liman olacak” değerlendirmesinde bulundu.

Share.

About Author

Leave A Reply