Sabah kuşağında uygulamalı seks

0

İngiltere’de ITV televizyon kanalında yayınlanan “Bu Sabah” adlı programa davet edilen seks terapisti Tracy Cox, canlı yayında “tatmin edici” bir orgazm yaşatacak seks pozisyonlarını tanıttı. İki model stüdyoya getirilen yatakta Cox’un anlattığı pozisyonları canlandırırken, programın bayan sunucusu Holly Willoughby zor anlar yaşadı. Bu görüntülerin ardından televizyona protesto telefonları yağdı.

Program, İngiltere’nin en ünlü seks terapisti kabul edilen Cox’un, 23 yaşındaki müşterisi Dannii Frost’a nasıl yardımcı olduğunu anlatmasıyla başladı. Frost, üç yıl aradan sonra Cox’un gösterdiği pozisyonlar sayesinde orgazm yaşadığını belirtti. Ardından yatağa giren iki model, “orgazm yaşatan” pozisyonları sergilemeye başladı.

BÜYÜK TEPKİ YARATTI

Sabah programında seks pozisyonlarını tanıtan yayın yapan ITV televizyonu, akşam saatlerine kadar mail yağmuruna tutuldu. Daily Mail gazetesi ülkede şok yaratan yayını “Bunun için biraz erken değil mi?” başlığıyla haber yaparken, izleyicilerin yorumlarına yer verdi.

Bir izleyici, programın erkek sunucusu Phillip Schofield hakkında, “Sabahın 10’unda orgazmdan bahsetmesi hoş değildi” derken, West Glam’dan Liz diye bir okur da, “Tanrı aşkına kim halkın izlemek istediğinin bu olduğuna karar veriyor?” sözleriyle programdan yakındı.

Sorumlu yayıncılık anlayışını destekleyen MediaWatch UK projesinin başkanı Vivienne Pattison, ITV’nin çocukların ekran başında olduğu bir saatte yaptığı yayınla çizgiyi aştığını ve kendisine programı eleştiren sayısız telefon geldiğini belirtti.

Programın yapımcısı Karl Newton, “Yayınladığımız aşk haftası kuşağının başarısı ardından bir de özel seks haftası yayınlamaya karar verdik” diyerek programı savundu.

Share.

About Author

Her zaman doğru, daima net. Takip edin twitter veya instagram

Leave A Reply