Genç işletmeciler ‘Alice Pera’ ile İstiklal’e yeni soluk getirdi

0

İstiklal’in kalbinde, Tomtom mahallesinde Yeni Nesil Meyhane konseptiyle hizmete açılan Alice Pera, İstiklal’in eğlence ve lezzet anlayışını en baştan yazıyor.

Tadına doyum olmayan taze mezeleri, özel başlangıç ve ana yemek lezzetleri, kokteylleri ve her damağa hitap eden menüsü ile misafirlerini boğaz manzaralı büyülü bir atmosferde karşılayan Alice Pera, Tarihi Yarımada’nın büyülü atmosferinde benzersiz bir gece vadediyor.

Açılış organizasyonluğunu ve tanıtım hizmetlerini Neslihan Tomruk’un kurucusu olduğu Sartorial Management’in üstlendiği Alice Pera’nın işletmeciliğini ise Serhat Ekin, Serhat Bize ve Aylin Yeşilyurt yapıyor. Görkemli bir açılışla basın mensupları ve influncerları ağırlayarak muhteşem mezeleri ve yemekleriyle buluşturan, gece boyu eğlencenin doruklara ulaştığı Alice Pera’da, Pazartesi günü dışında her gün sabah 10.00 ile gece 01.00 arası hizmet veriliyor.

HERKESE UYGUN BİR KONSEPT VAR

Özellikle hafta sonu kahvaltılarında yoğun talep gören Alice Pera, gün içinde manzara eşliğinde nargile keyfi de sunuyor. Salı günleri özel menü eşliğinde düzenlenen İran geceleri ile başlayan hafta, Çarşamba-Cuma ve Cumartesi günleri yeni nesil meyhane konseptiyle misafirlerini müzik ve eğlenceye doyuruyor. Perşembe günü fasıl gecesiyle devam eden Alice Pera, Pazar günü ise özel menü eşliğinde şarap gecesiyle benzersiz lezzetteki şarapları tadıma sunuyor. Konsept geceleriyle her misafirinin beklentisini karşılayan Alice Pera kusursuz hizmet anlayışıyla da her misafirini mutlu ediyor.

Share.

About Author

Leave A Reply