Duygu Canbaş Habertürk’te!

0

NTV’de sundugu “Güne Başlarken” programıyla izleyenlerin beğenisini kazanan Duygu Canbaş, uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Doğum iznine ayrıldıktan sonra bir daha NTV’ye dönmeyen deneyimli spiker, Yiğit Bulut’un ısrarı üzerine Habertürk TV’ye transfer oldu. “Günden Önce” programıyla izleyicilerin karşısına çıkan Duygu Canbaş, daha ilk günden sabah kuşağının aranan isimleriden olduğunu ortaya koydu.

Duygu Canbaş, 1981’de TRT Ankara Radyosu’nun Çocuk Seslendirme Kulübü sınavını kazandı. 1998’e dek hem radyo hem televizyonda oyunculuktan sunuculuğa, program yapımcılığından metin yazarlığına kadar birçok alanda çalıştı.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitiren Canbaş, bir süre TRT’de çalıştı. Daha sonra İstanbul’un yolunu tutan Duygu Canbaş, dört yıl, TV8’de spikerlik ve muhabirlik yaptıktan sonra, 2002 yılında NTV’ye transfer oldu.

“Güne Başlarken” programında, editör–spiker olarak çalışan Canbaş, Akademi İstanbul’da “Konuşma Sanatı ve Radyo–Televizyon Haberciliği” dersleri verdi.

Share.

About Author

Her zaman doğru, daima net. Takip edin twitter veya instagram

Leave A Reply