Bahçeli’den kaset resti!

0

MHP’de kaset iddiaları ile ilgili yeni belgeler açıklayacağını duyuran internet sitesi, kaset yayınlamadı fakat yeni isimler verdi. Devlet Bahçeli’nin istifa etmesini isteyen internet sitesi istifalar yaşanmazsa 6 isimle ilgili kasetleri yayınlayacağını açıkladı. Bunun üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Tehdit ve şantajlara boyun eğmeyeceğiz, kim elinde ne varsa açıklasın” diyerek rest çekti.

Daha önce MHP’li dört yönetici ile ilgili kasetler yayınlayan internet sitesi yeni açıklama yaptı. İnternet üzerinden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin istifa etmesi istendi, yeni bilgiler yayınladı. MHP’nin üst düzey yönetiminde bulunan 6 isimle ilgili çeşitli iddialarda bulunuldu ve Bahçeli’nin yönetimiyle istifa etmemesi durumunda yeni kasetlerin yayınlanacağı duyuruldu.

Bahçeli: Tehdit ve şantaja boyun eğmeyeceğiz

Bu iddialar üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir açıklama yaptı. Bahçeli, “Tehdit ve şantaja boyun eğmeyeceğiz, kim elinde ne varsa açıklasın” dedi. MHP lideri, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yel kayadan bir şey götürmez, arkadaşlarımızla yola devam edeceğiz. Seçime bu kadroyla gideceğiz. Bundan sonra kimse istifa etmeyecek. Bir yere gitmiyorum, vekil ve üyelerimle görevimizin başındayız. İstifa etseler de kabul etmeyeceğim.”

Share.

About Author

Her zaman doğru, daima net. Takip edin twitter veya instagram

Leave A Reply