Alacağı kulübü açıkladı

0

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalına konuk olarak satın alacağı kulüple ilgili açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, konuyla ilgili “Olmaya yakın diyebilirim” dedi.

CNNTürk’ün Instagram programına konuk olarak yabancı bir futbol kulübünü alabileceğini açıklayan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, canlı yayın konuğu olduğu Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalında bu kulübün ismini açıkladı.

Halen İngiltere’de yaşayan gazeteci ve televizyoncu Cüneyt Özdemir’in programında detayları paylaşan Ilıcalı, “Fortuna Sittard kulübüyle ilgileniyorum. Olmaya yakın diyebilirim. Türk futbolu ve dünya futboluna genç yetenekler kazandırmak istiyorum” dedi.

Ilıcalı, takımı Fenerbahçe’nin başkanlığı ile ilgili soruya da tıpkı CNNTürk’te verdiği yanıt gibi “Fenerbahçe’ye başkanlık hayalim yok” cevabını verdi. Ilıcalı, “Ali Koç kendini Fenerbahçe’ye adamış çok değerli bir başkanımız. Fenerbahçe’ye başkanlık olarak değil, her açıdan hizmet etmeye hazırım. Başkanlık hayalin olarak soruyorsanız hayır düşünmüyorum” diye konuştu.

Share.

About Author

Avatar

Her zaman doğru, daima net. Takip edin twitter veya instagram

Leave A Reply